Profesjonalna opieka
w Twoim domu

Profesjonalna opieka
w Twoim domu

Jesteśmy z wami
od ponad 10 lat

O nas

Jako DOM Medica jesteśmy firmą, która już od ponad 10 lat służy swoją wiedzą i pomocą bezpośrednio w domu pacjenta.

Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną w zakresie żywienia dojelitowego i leczenia respiratorem. Świadczenia te są nieodpłatne, w pełni refundowane i udzielane wyłącznie w ramach umowy z NFZ.

Wyróżnia nas najwyższa jakość obsługi, zespół doświadczonych specjalistów i wyszkolony personel. Z roku na rok wzrasta liczba naszych pacjentów oraz ich zadowolenie z naszej opieki. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji oraz profesjonalnemu sprzętowi medycznemu, jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze warunki wszystkim pacjentom.

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie żywienia dojelitowego i wentylacji mechanicznej. W trosce o pacjenta, jego jakość życia, zdrowie i samopoczucie zapewniamy mu możliwość spędzania czasu w domu, w gronie najbliższych osób.

Zgodnie z przyjętą Polityką Jakości dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Potwierdzeniem tego jest certyfikat ISO 9001:2015.

Pozyskiwane dane chronimy w należyty sposób, czego dowodem jest uzyskany certyfikat ISO 27001:2013.

Certyfikat Certyfikat

Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań i Państwa poczucie bezpieczeństwa, prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności.

Dowiedz się więcej o żywieniu dojelitowym:

www.zywieniemaznaczenie.pl